BLOMSTERBORD, 1800-tal.

BLOMSTERBORD, 1800-tal.

Fanerat i olika träslag. Blomlåda i zink. Längd 70, bredd 49, höjd 69 cm.

Slitage. Skador. Lös skiva/ram. Fanérskador. Fuktskador. Lagningar. Kompletteringar.

Lähtöhinta
1 500 SEK