HURTS, "Superstyle" Giovanni Pelis för Neolt, sent 1900-tal.

Röd plast, hjultrissor. Hyllplan och lådor. Höjd 79 cm. Bredd 42,5 cm. Djup 41,5 cm.

Bruksslitage, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK