FÄLLSTOL / FOLDESTOLEN, "MK16", Mogens Koch, licenstillverkad av Rud. Rasmussen.

Bok, sits i kanvas, armlän i skinn, brickmärkt.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK