SÄNGBORD, ett par, 1900-talets första hälft.

Rak form, kvadratisk, med hyllplan. Vitmålade. Längd ca 40, bredd ca 40, höjd ca 76 cm.

Slitage, repor och nagg/märken. Mindre renovering.

Lähtöhinta
2 000 SEK