BORDSLAMPA, porslin, Kina, mässingsbeslag, märkt 2326 Svenskt Tenn.

Hexagonal form. Polykrom dekor med figurscener. Höjd med skärmfattning 54 cm.

Ej funktionstestad. Några kantnagg. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK