SKRIVBORDSSTOL, "Mondo", Karl Erik Ekselius, för JOC, Vetlanda, 1980-tal.

Naturfärgat skinn, borstad aluminium, femdelad fot, snurrbar justerfunktioner.

Slitage. Krackelyr i skinn, Fläckar. Funktioner ej testade.

Lähtöhinta
4 000 SEK