VIKSKÄRM, 1900-talets första hälft.

Förgylld. Två vikbara fält med glas. Krön med snäckor. Genombruten dekor. Bredd vardera fält 56 cm, höjd 124 cm.

Slitage. Smärre förgyllningsbortfall. Dekorskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK