CHAMPAGNEGLAS, 12 st, Tiffany & Co, 1900/2000-tal.

Märkta "Tiffany & Co". Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Ett glas med nagg på fot. Ett glas med nagg på cuppa.

Lähtöhinta
1 500 SEK