Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SAMLING SMYCKEN, silver, 6 delar, 1900-talets andra hälft. Vikt ca 149 g.

2 halsband, 2 armband, brosch samt ett hänge med kedja. Några med stenar. Halsbandens längd ca 37-43 cm. Armbandens längd ca 20-22 cm

Slitage. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK