PARAPLYSTÄLL, Carlo, 1900-talets andra hälft.

Klädd i konstläder. Handtag. Röd klädsel invändigt. Mässingsemblem med lejon. Märkt Carlo, Made in Sweden. Höjd 50 cm.

Bruksslitage. Några repor och fläckar. Tryckmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK