FÅGEL, uppstoppad havstrut, 1900-talets första hälft.

Monterad på kvadratisk träplatta. Brickmärkt med otydlig konservator. Höjd 49 cm. Bredd 66 cm.

Smärre slitage. Träplatta med avskavd färg.

Lähtöhinta
1 500 SEK