VÄGGVITRINSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Ådermålad. Uppfällbar glaslucka, bakomliggande hyllplan. Bredd 62,5, höjd 43cm.

Bruksslitage. Krackelerad färg.

Lähtöhinta
2 000 SEK