Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MARGARETABÄGARE, silver, sterlingsilver, Edv. Andersen, Danmark, 1900-tal. Vikt 286 gram.

Konturerad form. Förgylld dekor i renässansstil. Invändigt förgylld. Höjd: 10,5 cm.

Slitage, repor, anlöpningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK