BORD, renässans/barock, 1600-tal.

Rektangulär skiva med rundade hörn. Balusterformade kopplade ben. Bredd: 148 c, Djup: 82 cm, Höjd: 73 cm.

Slitage, stöt skador, hack, omarbetat, senare skiva.

Lähtöhinta
8 000 SEK