SKÄNK, barockstil, 1900-tal, Frankrike.

Bonad. Rak form med kasettdekor, tre skåp samt tre lådor. L 200, b 48, h 91 (+ 42 med hylla).

Smärre slitage samt stötskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK