TRÄDGÅRDSURNOR, gjutjärn, 1900/2000-tal.

Vitmålade och patinerade. Urnor med hänklar. På kvadratiska socklar. H 114.

Slitage, rost samt smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK