FÄLLSTOLAR, 2+2, Giancarlo Piretti, Castelli, Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme av metall, sits och rygg av plast. 2 st rökfärgade, 2 st transparenta.

Bruksslitage, ytrost, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK