BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Fanérad i olika träslag. Rak form med tre lådor. Stenskiva. Längd 113, bredd 50 och höjd 86 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Mindre fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK