Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BARSTOL, "Bombo Chair", Stefano Giovannoni, Magis, 2000-talets början.

ABSplast och kromat stål. Höj-, sänk- och snurrbar. Märkt. Total höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK