MÖBLER FRÅN SVENSKA HERREMANSHEM resp GÅNGNA DAGARS HÖGRESTÅNDSKULTUR, 6 vol, av S. Wallin, 1931-35 resp 1946-48.

Halvband av skinn. Övre förgyllda snitt.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK