BARNBYRÅ, 1800-tal.

BARNBYRÅ, 1800-tal.

Gråmålad. 4 lådor. Längd 40, bredd 24, höjd 58 cm.

Bruksslitage. Repor, skav och mindre bortfall. Senare bemålat.

Lähtöhinta
2 000 SEK