Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATBORD, "Napoli", David Rosén, 1950/60-tal.

Teak och bok med mässingsdetaljer. Två iläggsskivor à 45 Längd 146 (total längd 236), bredd 80, höjd 74.

Bruksslitage. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK