BYRÅ PÅ STÄLLNING, delvis 1950-tal.

3 lådor i fronten med svärtade dragplattor på lådorna. Underrede i metall. Längd 90, djup 42,5, höjd 131. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken, repor och spricka. Renoverad och kompletterad. Senare underrede. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK