VÄGGLAMPOR, ett par, Christian Dell, Kaiser Wall Lamp.

Märkta Idell Original Kaiser. Svarta, metall, utdragbar arm, maxlängd ca 87 cm. Olika ålder, några detaljer och skruvar olika. Modellen formgiven 1936.

Ej funktionstestade, slitage, färgbortfall, rost, repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK