PARTI SILVER, 5 delar, bland annat August Wilhelm Arnesen, Stockholm, 1847. Vikt ca 175g.

Skrivställ med gravyr "Uit erkentenis", ställning med bläckhorn och ströare, höjd 15,5cm, stämpel från Nederländerna. 4 pillerburkar/nipperdosor i olika storlek, höjd 2,5-3,5cm.

Monogramgravyr. Bruksslitage. Bucklor. Repor. Skrivställ ej inkluderad i vikt pga träfyllning.

Lähtöhinta
2 000 SEK