BOK, "Dressing a Galaxy" (Star Wars), begränsad upplaga om 1000 ex, numrerad 637, signerad av Trisha Biggar, 2005.

Första upplaga i kassett. Innehåller tygprover från rollkaraktärernas dräkter. Certifikat medföljer.

Smärre slitage. Ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
5 000 SEK