Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Lennart Nyblom

(Ruotsi, 1872-1947)
Lennart Nyblom
(Ruotsi, 1872-1947)

LENNART NYBLOM, skål, glas, signerad o daterad 1922.

Över fång i grönt och vitt med drake i relief. Diameter: 10,5 cm, höjd: 11 cm.

Slitage, repor, kant nagg.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS