DYKARKNIVAR, 3 st, bl.a Heinke & Co, London, 1900-tal.

Baljor i mässing. En kniv med handtag i trä, skruvas in i baljan. Två knivar med handtag i mässing, märkta C E Heinke & Co, London. Längd ca 33 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK