Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

VÄGGLAMPOR, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Frostade med vågat fäste i mässing. Höjd 32cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg. Borttagen el, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK