SMÖRGÅSBESTICK, 12 delar, silver modell "Olga", svenska stämplar 1960. Total vikt inkl knivblad ca 414 g.

Stämplade GAB K9. 6 gafflar samt 6 knivar. Knivens längd 18 cm. Etui följer.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK