Empire

(1810-1840)
Empire
(1810-1840)

STOLAR, 4 st. Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Vitmålade med kryss i rygg. Stoppad sits.

Senare bemålning, slitage, skador, skadade sitsar.

Lähtöhinta
2 500 SEK