HÖRNHÄNGSKÅP, allmoge, 1700-/1800-tal.

Målat. Dörr. Bredd 60. Djup 44. Höjd 86 cm

Senare målning. Renoverat och kompletterat. Skador. Slitage. Repor och märken. Låst.

Lähtöhinta
2 000 SEK