BRICKA, KARAFF samt GLAS, 4 st, silver och glas, stämplat Stockholm 1884.

Karaff med inskription,
"18 30/10 92", samt dekor av antikiserande figurer, h 22.Glas med graverad dekor av bladverk. D 22.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK