SPEGLAR, 1 par, empire, sk glasmästarspeglar, 1800-talets första hälft.

Målade glaspaneler. Bronserad dekor av fågel. Höjd ca 36 cm.

En något slagen. Slitage. Några repor. Anlupet spegelglas. Några fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK