VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Glasdörr. Svängda ben, infällt sceneri. Höjd ca 140 cm, längd 64 cm, djup 33 cm. Nyckel finns.

Slitage. Hyllor saknas. Något löst sittande dekordelar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK