Nystilar

Nystilar

BOKSNURRA, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

Rund form. I två etage, vridbara. Diameter ca 51, höjd ca 77 cm.

Slitage, repor och märken och nagg. Möjligen senare bemålad. Något ostadig.

Lähtöhinta
2 000 SEK