501555

SKÅL, glas, Helene Krantz, Orrefors, 1900-talets senare del.

Färgat underfångsglas. Undertill märkt "Orrefors HZ 4952-13". Etikettmärkt Orrefors. Längd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK