SCHATULL MED BESTICK, Asni Denmark, 1900-talets andra hälft.

Rostfria bestick med plastskaft, 101 delar. Schatull av teak märkt Stig-bolaget, Malmö. Bredd 55, djup 44, höjd 68 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Rangliga ben.

Lähtöhinta
1 500 SEK