RÖKBORD, art-deco. 1900-talets första hälft.

Intarsia med glasskiva. Skåp och lådor. Längd 70, bredd 50, höjd 59 cm. Nyckel finns.

Smärre fanérskador. Fläckar, bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK