LEKSAK, häst, Steiff, 1900-talets mitt.

På metallställning med hjul. Märkt på hjulen. Höjd 58. Längd 80 cm.

Bruksslitage. Hjul med färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK