GOLVLAMPOR, ett par, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Höj- och sänkbara golvlampor, varav ena märkt Kostalampan, typ 1413. Blå- och rödlackerad metall. Höjd 127 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Bucklor. Blå lampa utan raster.

Lähtöhinta
1 500 SEK