SOFFA, Bröderna Andersson, Ekenäs.

Troligen teak. Välvd, delvis stoppad rygg, stoppad sits. Längd 198 cm.

Hårt slitage, tyget med skador. Ena karmen/sidan lös, glipar.

Lähtöhinta
2 500 SEK