KAFFE- OCH TESERVIS, 4 delar. Silver, firma Michelsen. Köpenhamn 1931. Rokokostil. Ca 3500g.

Mjölkkanna, sockerskål, tekanna och kaffekanna. Upphöjd dekor av rocailler och kartuscher, liv med svagt svängda knäckar. Höjd 8-27cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK