SKÅL med LOCK, porslin, Kina.

SKÅL med LOCK, porslin, Kina.

Dekor i emaljfärger av palatsmiljö i landskap samt text. Höjd 9 cm.

Slitage. Lock med stor skada, skål med nagg och spricka.

Lähtöhinta
2 000 SEK