SERVISDELAR, porslin, Blå Eld, Rörstrand

5 skålar. 4 tekoppar samt 8 fat. Salt och pepparströare. Skålens höjd 7 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK