KARMSTOLAR, ett par, samt BORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Bord med stenskiva. Längd 72, bredd 51, höjd 55 cm.

Slitage. Enstaka märken på bord.

Lähtöhinta
3 500 SEK