FÅTÖLJER, ett par, tidigt 1900-tal.

Svartlackerade med bronserade detaljer, skuren dekor. Mönstrad klädsel.

Bruksslitage, dekorbortfall, två armstöd sitter något löst. Senare klädsel. Renoverade samt kompletterade.

Lähtöhinta
2 000 SEK