VÄGGLYKTOR, 1 par, plåt, 1800-tal.

Glasade sidor. Krönta av svarvade träknoppar. För 1 ljus. Höjd 50 cm.

Anlupna. Slitage. Färgbortfall. Repor. 2 glas skadade.

Lähtöhinta
2 000 SEK