SKRIVBORDSMÖBEL, Selfile Home Office, 1900-talets andra hälft.

Delvis fanérat i teak. Invändigt skrivskiva, låda samt fack. Bredd 82 (utfällt 163), djup 54, höjd 114 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar, repor. Invändigt senare målning, ej funktionstestad belysning. Lås fungerar ej.

Lähtöhinta
3 000 SEK