GOLVLAMPOR, ett par, uplight, Aspeqt.

Skärm i aluminium, fot i pulverlackerad metall. Rektangulär fotplatta. Höjd 190 cm. Etikettmärkta Aspeqt. Enligt uppgift dimmerfunktion.

Smärre bruksslitage. Repor, främst på fotplattorna. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
3 000 SEK